Een echte verbinder is Emanuella. Want haar drijfveer om advocaat te worden is haar kennis en vaardigheden in te zetten om conflicten op te lossen. Het liefst in het bedrijfsleven, want dat bruist van de innovatieve en creatieve initiatieven. Werken bij een advocatenkantoor voor ondernemers is dan next level, want hier kan Emanuella zich met meerdere bedrijven en vraagstukken verbinden.
Haar behoefte aan uitdaging en afwisseling zien we ook in haar hobby’s. Enthousiast en sociaal als ze is, houdt ze van borrelen en uit eten gaan, maar ook van sporten en reizen. En dat laatste verbond ze dan weer aan haar studie, door een aantal mastervakken in Canada te volgen.
2024
Bestuur Jonge Balie Gelderland
Jonge Balie Gelderland
2022 - 2023 - Master Nederlands Recht specialisatie Burgerlijk Recht (met o.a. Arbeidsrecht Verdiept, Recht, Arbeid en Management, Contractenrecht Verdiept en één semester aan mastervakken in Canada), Radboud Universiteit Nijmegen;
2020 - 2022 - Master Business Administration specialisatie Strategic Human Resource Leadership, Radboud Universiteit Nijmegen;
2017 - 2020 - Bachelor Rechtsgeleerdheid (extra curriculair: Juridisch Vertalen Frans en Talentprogramma Law in Action) en pre-master Bedrijfskunde, Radboud Universiteit Nijmegen.
Alle publicaties, video’s en podcasts door Emanuella